Text Size

WITAMY W NOWYM ROKU (PRZED)SZKOLNYM 2020/2021


Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki :)

Już za tydzień rozpoczynamy nowy rok (przed)szkolny ...Poniżej przedstawiamy ogłoszenia związane ze zbliżającym się 1 września. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i do zobaczenia wkrótce :)...:

  • Dnia 1 września dzieci przychodzą do przedszkola i oddziałów przedszkolnych przy ZS według zadeklarowanych godzin;
  • W przedszkolu i oddziałach przedszkolnych rozpoczęcie roku odbędzie się na salach z wychowawcami (bez udziału rodziców);

Czytaj więcej...

Zakończenie roku w przedszkolu


p1de1g222l4t1tgkj91hnb1cge8Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas!!

Czytaj więcej...

"Z Koziołkiem Matołkiem poznawaliśmy Polskę"


p1de1eoke52bc1bt112d47cq9s04Rok przedszkolny dobiegł końca i nasza wspólna podróż z Koziołkiem Matołkiem również. W ramach autorskiego projektu pt. "Z Koziołkiem Matołkiem poznajemy Polskę" nasze przedszkolaki odwiedziły w tym roku: Zakopane, Kraków, Śląsk, Warszawę, Toruń, Gdańsk. Poznając historię, tradycję, zabytki określonych regionów dzieci miały okazję zobaczyć jak pięknym i wspaniałym krajem jest POLSKA. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych w czasie trwania projektu.

Czytaj więcej...

"Bezpieczne wakacje"- wizyta Pana Policjanta


p1ddarngeq73616ep63913p1624dWakacje tuż, tuż ale, żeby były bezpieczne, w oddziale przedszkolnym odbyło sie spotkanie z funkcjonariuszem Policji z Komendy Powiatowej w Miechowie. Pan Dawid Żak w trakcie spotkania z "Gumisiami" i "Smerfami" przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznych zachowań w czasie letniego wypoczynku (nad wodą, w lesie, na wsi).

Czytaj więcej...

Wycieczki do motylarni


p1ddar79mm1brjah91r1kqdh1j7fiZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczek do motylarni dzieci z grup: "Biedronki", "Wiewiórki" i "Zajączki".

Czytaj więcej...

Rodzinna wycieczka do ZOO grupa "Pszczółki"


p1dd7kf4jv3djue7pvt1dsrdhb103 czerwca nasze "Pszczółki" wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę do ZOO w Krakowie. Uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć aż 270 gatunków różnych zwierząt, ale co najważniejsze spędzić czas wraz ze swoimi kolegami i ich rodzicami. Pogoda tego dnia wyjątkowo dopisała, humory uczestników również; także nasze "Pszczółki" mają co wspominać. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Obchody DNIA DZIECKA


p1dd2p24sqpph1nk81kn01mb25u630Dzień Dziecka hucznie świętowany był w naszym przedszkolu i trwał dłużej niż zwykle, bo atrakcje z nim związane towarzyszyły dzieciom przez kilka dni. Młodsze grupy skorzystały z atrakcji w przedszkolu, ciesząc się z prezentów przygotowanych od Rady Rodziców. Starsze, czyli grupa "Zajączków", "Smerfów" i "Gumisiów" skorzystały z wyjść do sali zabaw, kina i na dmuchany zamek.

Czytaj więcej...